Wyrównawczy kurs z fizyki

Wyrównawczy kurs z fizyki

Zapraszamy studentów I roku, Wydziału Inżynieryjno – Ekonomicznego na bezpłatny kurs wyrównawczy z fizyki. Kurs prowadzony będzie w formie zajęć tradycyjnych i obejmują 15 godzin lekcyjnych (5 spotkań). Zapisy trwają do 4 października 2009 r. Zajęcia rozpoczną się w połowie października. Wszyscy zainteresowani proszeni są o rejestracje elektroniczną na stronie: www.kuznia3.ue.wroc.pll lub o kontakt z Biurem Projektu - Wrocław: tel. 71 36 80 869; mail: kuznia3@ue.wroc.pl,    Kampus UE, budynek L, pokój 16. Szkolenia realizowane są w ramach projektu: Kuźnia Kadr 3, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.