Inauguracja anglojęzycznych studiów na wydziale ZIF

Inauguracja anglojęzycznych studiów na wydziale ZIF

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję promocyjno-informacyjną projektu: Kuźnia Kadr 2. W ramach konferencji odbędzie się inauguracja  anglojęzycznych studiów II stopnia  wydziału Zarządzania, Informatyki i Finansów. Konferencja odbędzie się 1 października o godz.17.00 w Sali 214 bud.A.

Plan konferencji:
16.30:Rejestracja uczestników, poczęstunek.
17.00:Przemówienie inauguracyjne -JM prof. dr hab. Bogusław Fiedor
17.10:Przedstawienie informacji dotyczących projektu: „Kuźnia Kadr 2“
17.20: Złożenie przysięgi przez nowoprzyjetych studentów. Wręczenie indeksów studentom .
17.30: Wykład inauguracyjny  - Chris Akrivos
18.00:Przedstawienie podstawowych informacji o studiach –  dr hab. Ewa Stańczyk-Hugiet, prof. dr hab. Krzysztof Jajuga, dr  Tomasz Słoński

Data i miejsce konferencji:
1 październik 2010 r. (piątek), godz. 17.00 (rejestracja od 16.30)
Sala 214 bud. A
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
ul. Komandorska 118/120, 53-345 Wrocław

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w konferencji drogą mailową: master.kuznia2@ue.wroc.pl

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.