Semestralne studia w Tarnopolskim Narodowym Uniwersytecie Ekonomicznym

Semestralne studia w Tarnopolskim Narodowym Uniwersytecie Ekonomicznym
Dział Współpracy z Zagranicą ogłasza nabór na semestralne studia w Tarnopolskim Narodowym Uniwersytecie Ekonomicznym w Tarnopolu (Ukraina) w semestrze letnim 2010/2011.
Oferta skierowana jest do studentów lat 2 i 3 studiów I stopnia oraz do studentów lat 1 i 2 studiów II stopnia.
Wymagania: średnia ocen z całości studiów minimum 4.0 plus znajomość języka angielskiego i rosyjskiego.
Podania o wyjazd, ze średnią ocen oraz ocenami z języków obcych potwierdzone przez właściwy dziekanat prosimy składać w Dziale Współpracy z Zagranicą (G-213) do dnia 3 grudnia.
Rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami odbędą się dnia 8 grudnia o godz. 11:00 w pokoju 213 budynek G.