Uczelnia zaprasza do składania ofert na prowadzenie księgarni

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu zaprasza do składania ofert na prowadzenie księgarni na terenie Uczelni
1, Wymogi  dot.  prowadzenia księgarni, warunki udziału w postępowaniu  oraz kryteria  oceny ofert  zawarte są w Regulaminie postępowania.
2, Oferty  należy składać do dnia  22.11.2010 r.,  w godz. 9:00 – 14:00  w Uniwersytecie  Ekonomicznym  w pok. 26 bud. A1

Regulamin postępowania – prowadzenie księgarni  na terenie Uczelni
Warunki prowadzenia  księgarni
1.    Czas pracy księgarni   poniedziałek - piątek   minimum  8 godz.,  sobota – niedziela  minimum 5 godz.
2.    Powierzchnia przeznaczona do wydzierżawienia -   50 m²
3.    Umowa zostanie zawarta na czas nieokreślony z 6-miesięcznym okresem wypowiedzenia.
4.    Dokonywanie zakupów dla Biblioteki Głównej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.
5.    Rozliczanie  zakupów dla jednostek organizacyjnych  Uczelni w formie bezgotówkowej.
6.   Współpraca  z Wydawnictwem Uniwersytetu Ekonomicznego  w zakresie sprzedaży i promocji tytułów wydawanych przez Wydawnictwo.
7.    Działalność księgarni może obejmować: sprzedaż książek i czasopism, gadżetów i materiałów promocyjnych Uniwersytetu Ekonomicznego, a także materiałów piśmienniczych i  biurowych (bez prowadzenia działalności kserograficznej).
8.    Zapewnienie, że ilość  tytułów z zakresu nauk ekonomicznych nie będzie mniejsza niż 70% ogółu oferowanych pozycji.

Warunki udziału w postępowaniu
1.    Składający oferty winni  wykazać się znajomością rynku księgarskiego.

Kryteria oceny ofert
1.    Oferowany czynsz dzierżawy za m2  za m-c        30%
2.    Wielkość rabatu od ceny detalicznej na pozycje
Wydawnictwa UE                                                     25%
3.    Oferowany % rabatu od ceny detalicznej
przy zakupie  dla Biblioteki  i innych jednostek
organizacyjnych Uczelni                                           25%
4.    Ocena znajomości rynku księgarskiego na
podstawie przeprowadzonej rozmowy                      20%
Zawartość ofert
Oferty  winny zawierać dane teleadresowe składającego ofertę oraz informacje o formie prawnej prowadzonej działalności gospodarczej i  posiadanym doświadczeniu. Należy podać także zaoferowane dane do oceny ofert tj. wysokość czynszu,  % rabatu  na tytuły Wydawnictwa UE oraz oferowany % rabatu na zakupy dla Biblioteki Głównej UE i innych jednostek organizacyjnych Uczelni.
Z oferentami komisja przeprowadzi rozmowy w celu oceny ich  znajomości rynku księgarskiego oraz  uszczegółowienia zapisów w umowie dzierżawy.

Informacje telefoniczne pod nr 71 36 80 622 ( 491) - Stanisław Murawski