Otwarcie nowego biura Rady Uczelnianej Samorządu Studentów

Odwiedźcie nas 17 listopada w naszej nowej siedzibie znajdującej się na poziomie -1 w budynku klubu studenckiego SIMPLEX, a z pewnością nie będziecie żałować.
Czekamy na Was w godzinach od 10.00 do 14.30.

Oto czego możecie się spodziewać z naszej strony:
- ciepłej kawy i herbaty,
- łakoci na osłodzenie jesiennych dni,
- ciepłej zupy,
- prezentacji Rzecznika Praw Studentów,
- prezentacji działań Samorządu Studentów,
- licznych konkursów z nagrodami od Samorządu i UE,
- punktu fotograficznego na potrzeby materiałów promocyjnych Samorządu Studentów,
- punktu, gdzie będziecie mogli anonimowo ocenić dotychczasowe działania Samorządu oraz zaproponować własne pomysły i rozwiązania.

Ponadto damy Wam możliwość "przyłożenia ręki" do Samorządu Studentów i zostawienia po sobie pamiątki na jednej ze ścian.

Nie zwlekajcie ani chwili. Zbierzcie grupę przyjaciół i przyjdzie powalczyć o talony na najbliższe UE Party, które odbędzie się tego samego dnia w klubach Daytona oraz Rabarbar.

Do zobaczenia 17 listopada!

Wasza Rada Uczelniana Samorządu Studentów