Studia we Lwowie i w Kijowie

Studia we Lwowie i w Kijowie
Dział Współpracy z Zagranicą ogłasza nabór studentów na studia w semestrze letnim roku akademickiego 2010/2011 we Lwowskiej Akademii Komercyjnej we Lwowie (Ukraina) lub w Państwowym Uniwersytecie Ekonomiki i Finansów w Kijowie (Ukraina). Oferta skierowana jest do studentów III roku studiów I stopnia oraz do studentów I i II roku studiów II stopnia.
Wymagania formalne: średnia ocen z całości studiów minimum 4.0 oraz znajomość języka angielskiego i rosyjskiego.
Podania, wraz z ocenami potwierdzonymi przez właściwy dziekanat, prosimy składać w Dziale Współpracy z Zagranicą (G-213) do dnia 1 grudnia br.