Debaty azjatyckie

Katedra Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu wraz z Kołem Naukowym Handlu Zagranicznego CARGO zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu DEBATY AZJATYCKIE pt. "Challenges and Opportunities of the 21st Century, the Century of Asia and the Pacific. An Australian perspective.", które odbędzie się 23.11.2010 r. (wtorek) o godz. 11:00 w sali 213 w budynku A (Sala Senatu UE we Wrocławiu).

Gościem specjalnym będzie  Pani Ruth Pearce - Ambasador Australii w Polsce. Na spotkaniu obecny będzie także przedstawiciel uczelni australijskiej, który przedstawi możliwości studiowania w Australii.

Dla uczestników spotkania przewidziane są zwolnienia.