Rekrutacja do KN Elektron

Szukamy aktywnych, otwartych i żywiołowych studentów w związku z nowymi, ciekawymi i rozpoczynającymi się projektami z e-biznesu!
Interesujesz się nowoczesnymi technologiami oraz ich zastosowaniem w biznesie? A może marketing, media społecznościowe lub wdrażanie nowych rozwiązań? – takich ludzi potrzebujemy – dołącz do nas! To niepowtarzalna szansa dla Ciebie aby się wykazać i dać się poznać na rynku pracy!
Kim jesteśmy?
- Jesteśmy młodym, prężnie działającym, studenckim kołem naukowym, które przynależy do Katedry Komunikacji Gospodarczej na Wydziale ZiF. - Opiekunami Koła są Łukasz Łysik i Peter Moore. - Jesteśmy mini organizacją rynkową zarządzaną przez studentów. - Współpracujemy z praktyką gospodarczą oraz zajmujemy się organizacją konferencji, analizą artykułów naukowych i biznesowych, badaniami rynkowymi i raportami gospodarczymi.

Poszukujemy osób do aktualnie realizowanych jak i nowych projektów w obszarze szeroko rozumianego e-iznesu: marketingu, mediów społecznościowych, a także do prowadzenia bloga, redagowania artykułów i aktywnej promocji koła.
Chcesz się przyłączyć?
Na aplikacje czekamy do końca grudnia, kandydaci proszeni są o wysłanie CV oraz krótkiej informacji, co chcieliby/mogliby wnieść do koła, na adres lukasz.lysik@ue.wroc.pl