Konkurs językowy - jak daleko sięgasz?

plakatkj
Wszyscy wrocławscy studenci już po raz ósmy będą mieli szansę rywalizować o tytuł najlepszego lingwisty w konkursie  organizowanym przez Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR. Tym razem będzie można wybierać spośród sześciu języków obcych – angielskiego, niemieckiego, włoskiego, rosyjskiego, hiszpańskiego i francuskiego.
Pierwszym etapem Konkursu jest test  internetowy, który w dniach 6-13 grudnia będzie dostępny  na stronie www.kj.wiggor.pl.   Najlepsi  przejdą do drugiego etapu, gdzie będą mieli za zadanie  napisanie eseju na jeden z wybranych tematów. Ostatni etap Konkursu to rozmowa z komisja złożoną z dwóch lektorów Studium Języków Obcych Uniwersytetu Ekonomicznego. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni na gali finałowej projektu, którą uświetni wykład prof. dr. hab. Jana Miodka dotyczący zapożyczeń w języku polskim.  Warto się postarać ponieważ w tym roku  do wygrania są wyjątkowo atrakcyjna nagrody – roczne kursy językowe, pendrivy, książki, karnety na siłownię, kursy multimedialne i wiele innych!
 Partnerem strategicznym projektu jest Studium Języków Obcych Uniwersytetu Ekonomicznego, partnerem  głównym firma Tell me more natomiast złotym  firma Top-Gym. Tegoroczna edycja Konkursu może się również poszczycić patronatem honorowym JM Rektora prof. zw. dr. hab. Bogusława Fiedora.