Nowy Zarząd Samorządu Studentów

29 listopada Rada Uczelniana Samorządu Studentów wybrała nowy Zarząd Samorządu Studentów w składzie:

Dyżury członków RUSS
Podczas nich przyjmowane będą Wasze propozycje i sugestie związane z funkcjonowaniem Samorządu Studentów na naszej uczelni, a także udzielane będą informacje na temat działań organów kolegialnych Samorządu (m.in. RUSS, Rzecznik Praw Studenta, Informacja Kulturalno-Sportowa Studentów, Klub Podróżnika BIT,) oraz realizacji jego projektów.

Dyżury będą odbywały się od poniedziałku do piątku, w godzinach 11:00 - 12:00, w biurze Samorządu Studentów w Simplexie (dół).