Targi Podróże Nauka Praca

Masz już plany na wakacje? Nie? To fantastycznie! Jeszcze nie jest za późno, żeby zaplanować ten okres tak, aby było to najlepiej spędzone lato w Twoim życiu! Niezapomniane wakacje, legalna praca za granicą, staże, praktyki, kursy językowe na wyciągnięcie ręki…

8 i 9 grudnia zapraszamy Cię do holu budynku „Z” na kolejną edycję Targów Podróże Nauka Praca, organizowanych przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu !

Uczestnictwo w projekcie daje Ci możliwość by w jednym czasie i miejscu zdobyć wszelkie potrzebne informacje, porównać oferty, wypełnić dokumenty aplikacyjne i raz na zawsze rozwiać wszelkie wątpliwości. Przyświeca temu jeden cel : Twój wyjazd za granicę, a wraz z nim zdobycie doświadczenia zawodowego, podszkolenie języka, poznanie ciekawych ludzi i przede wszystkim świetna zabawa! Przyjdź, zobacz i zaplanuj przygodę życia!