Best'owa góra groszowa

W duchu akcji „Wielka Draka Dla Dzieciaka” redakcja NGS B.e.s.t. także postanowiła dorzucić swoje trzy grosze: razem z Wami chcemy podarować dzieciom uśmiech na te świąteczne dni.

Na pewno w Twoim portfelu lub mieszkaniu walają się liczne klepaki, które tylko ciążą w portfelu i ważą więcej niż potencjalne zakupy, które można za nie zrobić. Teraz masz szansę pozbyć się tego balastu i wesprzeć szczytny cel! Przyjdź w dniach 13-15.12 do budynku E i wrzuć zalegające grosze do bestowej puszki! Wszystkie zgromadzone w ten sposób środki zostaną przekazane na Drakę:)

Więcej info o Best'owej górze groszowej znajdziecie na naszej stronie oraz na stronie wydarzenia na FB.

Pozdrawiamy!
NGS B.e.s.t.