Absolwenci UE stworzyli b-learningowa szkołę językową dla dzieci: FunEnglish

Absolwenci UE stworzyli pierwszą w Polsce b-learningowa szkołę językową dla dzieci: FunEnglish

Na wrocławskim rynku edukacyjnym pojawiła się nowa możliwość nauki języka angielskiego dla dzieci - “blended learningowy” kurs FunEnglish. Innowacyjna szkoła, wykorzystująca połączenie najskuteczniejszych, tradycyjnych metod nauczania i najnowszych rozwiązań z zakresu e-learningu. Szkoła językowa FunEnglish we Wrocławiu jest pierwszą tego typu szkołą językową w Polsce.

Metoda FunEnglish powstała w oparciu o najnowsze rozwiązania z zakresu metodyki nauczania języków obcych. Dzieci uczą się poprzez łączenie najskuteczniejszych tradycyjnych metod nauczania z multimediami:
Połączenie tych narzędzi ze sprawdzoną wiedzą metodyczną daje najwyższą skuteczność nauczania.

Całość kursu została przygotowana w oparciu o metodę FunEnglish opracowaną przez międzynarodowy zespół językowy. FunEnglish.pl uczy bawiąc, a jednocześnie bawi ucząc.
Kursy prowadzone są przez doświadczonych metodyków posiadających wysokie umiejętności z zakresu wykorzystania narzędzi elektronicznych w nauczaniu.
Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, w okolicach Parku Południowego na ul. Rapackiego 5, w pięknej spokojnej okolicy, charakterystycznej dla tej części Wrocławia.
Więcej szczegółów można znaleźć pod linkiem: Szkoła Językowa FunEnglish .

Pomysł na FunEnglish.pl zrodził się w roku 2009. Twórcy zapowiadają, że start portalu jest jedynie początkiem proponowanych zmian na polskim rynku edukacyjnym.

Twórcami szkoły są:

Krzysztof Wojewodzic absolwent Naszej Uczelni laureat zeszłorocznej nagrody rektora "za szczególne zasługi w promocji uczelni", współpracuje z nim Bartłomiej Postek przewodniczący Rady Uczelnianej Samorządu Studentów w latach 2007 - 2009, laureat nagrody rektora "za wybitne zasługi dla społeczności akademickiej" .

Źródło: http://funenglish.pl/