Wybory przedstawicieli studenckich do Rad Wydziału i Senatu UE

Wybory przedstawicieli studenckich do Rad Wydziału i Senatu

13, 15 i 16 lutego w godz. 9.00- 17.00 w holu budynku E odbędą się wybory przedstawicieli studenckich do Rad Wydziału i Senatu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.
Teraz i Ty masz szansę decydować jak będzie wyglądała nasza uczelnia.
Sprawdź to i aplikuj już dziś, składając osobiście formularz zgłoszeniowy wraz z kserokopią legitymacji studenckiej do biura RUSS, znajdującego się w Simplexie.
Termin składania zgłoszeń i rezygnacji mija 6.02.2011. Rezygnacja z kandydowania w wyborach następuje poprzez odbiór złożonego wcześniej formularza.
Formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie internetowej Rady Uczelnianej Samorządu Studentów (www.samorzad.ue.wroc.pl).