Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Zapraszamy studentów I roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych na zajęcia wyrównawcze z matematyki!
Masz problem z matematyką na studiach? Program zajęć Cię przerasta? Spróbujemy ci pomóc!
Projekt Kuźnia Kadr 3 wychodzi naprzeciw twoim problemom! Skorzystaj z wiedzy matematyków z najlepszych Liceów we Wrocławiu – za darmo!

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla studentów studiów stacjonarnych
Celem kursu jest powtórzenie najważniejszych wiadomości z zakresu matematyki szkoły średniej. Zajęcia będą odbywać się na dwóch poziomach zaawansowania. Tematyka kursu została podzielona na dwa moduły:
•    Moduł 1 – jest wspólny dla wszystkich grup
•    Moduł 2 – dostosowany jest do konkretnego kierunku i jego potrzeb wynikających z realizowanego sylabusa.
Kurs obejmuje 24 godziny (8 spotkań po 3 godziny), zajęcia będą odbywać się w godzinach popołudniowych.

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla studentów studiów niestacjonarnych

Celem kursu jest powtórzenie najważniejszych wiadomości z zakresu matematyki szkoły średniej. Zajęcia będą odbywać się na dwóch poziomach zaawansowania i będą dostosowane do specyfiki studiów niestacjonarnych. Większy nacisk zostanie położony na stronę praktyczną oraz na powtórzenie podstaw matematyki. Tematyka kursu została podzielona na dwa moduły:
•    Moduł 1 – jest wspólny dla wszystkich grup
Możliwość zajęć w piątki i soboty.