Półmetek wydziału NE

Najwyższy czas na informacje odnośnie naszego półmetka- półmetka całego wydziału NE!

Godzina: 20-4
Termin: sobota, 9 kwietnia
Miejsce: hala IASE, ul. Wystawowa 1, obok hali stulecia
Koszt: 99zł/os

W cenie mamy oczywiście catering, przygotowanie sali wraz z ochroną oraz dj'a z całym niezbędnym sprzętem. Alkohol we własnym zakresie. Jeśli chodzi o stroje, to oczywiście oficjalne lub półoficjalne.

Uwaga!

Koszty, które tutaj przedstawiliśmy są kosztami maksymalnymi, czyli mogą ulec obniżeniu! Wszystko zależy od ilości osób, czyli im jest nas więcej tym wszystko będzie tańsze.

Już od dziś ruszają zapisy. Aby być przyjętym na listę należy wypełnić poniższy formularz:

ZAPISY.

Kolejnym krokiem będzie wpłacenie zaliczki w wysokości 20zł/os. Termin wpłacania zaliczek to 1 marca godzina 23:59. Numer konta: 19 1090 1522 0000 0001 1554 1558. Przy robieniu przelewu w tytule koniecznie wpiszcie swoje imię i nazwisko oraz informację czy wybieracie się z osobą towarzyszącą (wtedy zaliczka za 2 osoby czyli 40zł) czy bez, a w nazwie odbiorcy natomiast półmetek NE 2011.

W razie jakichkolwiek pytań piszcie na maila: ne.polmetek.2011@gmail.com