Konkurs na usługi gastronomiczne w klubie Simplex

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu ogłasza konkurs na zagospodarowanie, w celach gastronomicznych pierwszego piętra budynku Simplex, o powierzchni 191 m², położonego we Wrocławiu przy ul. Komandorskiej 118/120. Pomieszczenie jest wyposażone w system alarmowy oraz przystosowane do prowadzenia działalności gastronomicznej w ograniczonym zakresie (tzw. "mała gastronomia"). Lokal oglądać można po wcześniejszym ustaleniu terminu. (kontakt: Agnieszka Beck, nr tel.: 506 495 205, e-mail: agnieszka.beck@gmail.com)

W ofercie najmu należy zawrzeć:

Warunkiem niezbędnym do zawarcia umowy jest :

Uniwersytet Ekonomiczny gwarantuje:

Formularz oferty najmu jest na stronie Samorządu Studentów UE we Wrocławiu (www.samorzad.ue.wroc.pl )

Oferty należy przesłać na adres e-mail: agnieszka.beck@gmail.com , a także złożyć w formie papierowej (wydrukowanej) do Sekretariatu Kanclerza Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu- mgr Edwarda Bratka, znajdującego się w budynku G na terenie uczelni, do dnia 14.03.2011 włącznie, do godziny 15.30