Zasmakuj w językach świata! - AIESEC University – II edycja

Po jesiennej edycji warsztatów językowych zorganizowanych przez organizację AIESEC działającą przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu nadszedł czas na drugą, zimowo-wiosenną dawkę międzykulturowości i na nowe smaki języków z całego świata!

Tym razem kurs rozpocznie się 7 marca i potrwa 8 tygodni. Co ciekawe warsztaty znów kusić będą bardzo niską ceną i przede wszystkim ciekawą formą zajęć. Całość kierowana jest do licealistów wrocławskich szkół i studentów. Jak można zauważyć, nawet cena została dopasowana do niewielkich możliwości finansowych młodzieży.

Dlaczego warto skorzystać?
Warsztaty poprowadzone będą przez 5 praktykantów, którzy przyjadą do Polski w ramach praktyki edukacyjnej oferowanej przez organizację AIESEC. Zostaną oni przeszkoleni merytorycznie do prowadzenia warsztatów przez specjalistów ze szkoły językowej British Centre i przygotują własne plany i pomysły na zajęcia. Warsztaty będą dostosowane do poziomu znajomości języka obcego przez kursantów. Z pewnością każdy będzie mógł odnaleźć poziom adekwatny do swoich umiejętności. W tej edycji będzie okazja, by podszlifować języki takie jak: angielski, hiszpański, chiński, rosyjski i francuski. Warto dodać, że będzie również możliwość kontynuacji nauki części języków, które pojawiły się w pierwszej edycji. Kursanci uczący się języka francuskiego mają szansę zapisać się na kurs z tym samym praktykantem, Manishem, pochodzącym z Mauritiusa, gdyż ten zauroczony Polską (oraz Polkami;)) postanowił współpracować z organizacją podczas II tury warsztatów. Dodatkowym atutem II edycji warsztatów jest fakt, że I tura została wyróżniona przez narodowy komitet AIESEC za najlepiej zorganizowane i poprowadzone warsztaty z całej Polski!

Jak będą wyglądały warsztaty?
Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w ciekawie prowadzonych zajęciach. Odbywać się one będą 2 razy w tygodniu po półtorej godziny w salach Uniwersytetu Ekonomicznego, które życzliwie ofiarowała organizacji uczelnia. Warto również wspomnieć, iż oprócz podstawowych zajęć, każdy z kursantów będzie miał możliwość uczestnictwa w tzw. Language Tour, czyli prywatnym spotkaniu z praktykantem, podczas którego będzie można swobodnie porozmawiać w danym języku, oprowadzając przy tym praktykanta po naszym pięknym mieście lub zwyczajnie popijając colę w pubie. Co więcej każdy z kursantów może dodatkowo uczęszczać na cotygodniowe darmowe konwersatoria.

Co na to inni?
A jak oceniają poprzednią edycję jej uczestnicy? Sprawdźcie sami:

- Warsztaty były wspaniałe! Podczas ich trwania mogłam ćwiczyć nie tylko język obcy, który wybrałam, ale także angielski, ponieważ tylko tam mogliśmy komunikować się z naszym praktykantem. Zachęcam wszystkich do skorzystania! Przystępna cena, dobra jakość, no i przede wszystkim dogodny dojazd! - mówi Kasia, studentka Uniwersytetu Wrocławskiego.

Wszystkich chętnych zachęcamy do śledzenia wydarzeń związanych z kursem AIESEC University na fan page'u: http://www.facebook.com/#!/pages/Aiesec-University-Wroclaw/137614996286331. Zapisy ruszają już w lutym na naszej stornie internetowej www.learnbyplay.pl

Więcej możliwości rozwoju z AIESEC na www.wroclawue.aiesec.pl.

Małgorzata Bułatewicz