Książki Wydawnictwa naszej Uczelni wyróżnione

Miło nam poinformować, że w konkursie  organizowanym corocznie w Szkole Głównej Handlowej przez Niezależny Miesięcznik Studentów SGH "MAGIEL" dwie książki wydane przez Wydawnictwo Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu zdobyły wyróżnienie:
·    w kategorii  finanse i bankowość  – Dorota Korenik, O roli służebnej banków komercyjnych (Wrocław 2009),
·    w kategorii polityka gospodarcza  – Ekonomia rozwoju, pod red. Bogusława Fiedora  i  Karola Kociszewskiego, współautorzy książki to: Agnieszka Becla,  Zbigniew Dokurno,  Zbigniew Jakubczyk, Bogdan Piątkowski,  Joost Platje, Wiktor Szydło,  Zbigniew Wiktor (Wrocław 2010).
Serdecznie gratulujemy autorom wyróżnionych książek.