Wykłady otwarte Profesora Joaquima Filipe

Uprzejmie zapraszamy na wykłady otwarte Pana Profesora Joaqiuma Filie z Polytechnic Institute of Setubal w Portugalii.
Profesor Joaqium Filie jest inicjatorem i dyrektorem The Institute for Systems and Technologies of Information, Control and Communication, organizacji non-profit skupiającej ponad 500 stowarzyszonych członków z ponad 60 krajów i działającej na rzecz rozwoju i rozpowszechniania wiedzy naukowej w dziedzinie nowoczesnych systemów i technologii informacyjnych.
Terminy wykładów:
Wykłady odbędą się w ramach programu Visiting Professors, funduszu Scientiae Wratislaviensis.