Karierosfera 2011 już ruszyła – wygraj płatne praktyki!

Chcesz wystartować w świecie biznesu? Szukasz punktu wyjścia, w którym rozpoczniesz swoją zawodową drogę? Zacznij z Karierosferą 2011 i wygraj płatną praktykę w renomowanej firmie.
Już po raz dziesiąty masz szansę sprawdzić swoją wiedzę związaną z interesującą Cię dziedziną  biznesu  w ramach konkursu Karierosfera. Wspólnie z naszymi Partnerami przygotowaliśmy dla Ciebie sześć dziedzin: Audyt (Patron Dziedziny: Ernst&Young), Sprzedaż (Patron Dziedziny: Danone), Finanse Przedsiębiorstw (Patron Dziedziny: PricewaterhouseCoopers), Public Relations (Patron Dziedziny: OnBoard Public Relations), Inżynieria Oprogramowania (Patron Dziedziny: Tieto) oraz
IT w Bankowości (Patron Dziedziny: ING Bank Śląski). Główną nagrodą w ramach każdej z nich jest płatna praktyka w firmie, która objęła Patronat nad dziedziną.
Aby wziąć udział w Konkursie, wystarczy 10 minut – tyle potrzebujesz na wypełnienie testu on-line, dostępnego na stronie www.karierosfera.pl    między 14 a 28 marca 2011r. Test składa się z 10 pytań jednokrotnego wyboru.
II etap Konkursu odbędzie się na Twojej uczelni, 6 kwietnia 2011r. Rozwiąż test złożony z 50 pytań dotyczących wybranej przez Ciebie dziedziny. Pytania przygotują specjaliści z firm obejmujących Patronat nad poszczególnymi dziedzinami Konkursu.
Finał Karierosfery 2011 odbędzie się 15 kwietnia 2011 we Wrocławiu. W jego trakcie zmierzysz się
z profesjonalnym case study, przygotowanym przez Patronów Dziedzin. W tym samym dniu odbędzie się także Gala Finałowa, podczas której wręczymy nagrody zwycięzcom Konkursu.
Organizatorem Głównym jest Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR z Wrocławia. Patronem Strategicznym Karierosfery 2011 jest firma Danone.
Karierosfera 2011 to Twój wybór – nie przegap szansy na start w karierę! Dołącz do najlepszych! Masz czas do 28 marca! Więcej informacji na www.karierosfera.pl