Informacja dla studentów niepełnosprawnych

Trzecia edycja szkoleń “Mamy wyższe kwalifikacje, mamy lepszą pracę”

Stowarzyszenie „Twoje Nowe Możliwości oraz Uniwersytet Ekonomiczny zapraszają niepełnosprawnych studentów  do udziału  w projekcie „Mamy wyższe kwalifikacje, mamy lepsza pracę”. Jest to kolejna szansa dla studentów niepełnosprawnych, aby podwyższyć swoje kompetencje językowe. Warunkiem uczestnictwa w projekcie jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności oraz wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie internetowej projektu www.jezyki.tnm.org.pl . Liczba miejsc ograniczona!
Tegoroczna edycja różni się nieco od edycji poprzednich, dlatego też przed rejestracją należy zapoznać się z regulaminem (na górze strony).  Termin nadsyłania zgłoszeń mija 23.03.2011r. Na wszelkie pytania dotyczące projektu odpowie p. Natalia Noczeń (606-890-951, e-mail: n.noczen@tnm.org.pl.
Zespół Stowarzyszenia "Twoje nowe możliwości"