MSSF - na przykładzie klubu piłkarskiego

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, czym jest utrata wartości aktywa, jakim jest piłkarz w klubie piłkarskim?
Odpowiedzi m.in. na takie pytanie znajdziesz na naszych Warsztatach
Firma BDO wraz ze Studenckim Kołem Naukowym Audytor zaprasza studentów, którzy posiadają wiedzę z zakresu
rachunkowości i sprawozdawczości na warsztat pt.: Sprawozdanie wg MSSF - na przykładzie klubu piłkarskiego

Celem warsztatu będzie pokazanie uczestnikom wybranych zagadnień z MSSF i zasad sporządzania sprawozdań wg MSSF na przykładzie jednostki o nietypowej działalności.
Start: 19 maja 2011, godzina 16.00
Miejsce: Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, sala 2P

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w warsztacie proszę o przesyłanie swoich zgłoszeń na adres mailowy: warsztaty.bdo@gmail.com  , podając imię, nazwisko, rok, wydział i kierunek oraz numer telefonu.
Liczba miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

KN AUDYTOR