Plakat polskiej prezydencji

Alicja Koryś, studentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu została jednym z 22 laureatów konkursu na plakat promujacy polską prezydencję w Unii Europejskiej.
O wynikach zadecydowała komisja konkursowa, która spośród 242 prac wybrała te, które będą reprezentować nasz region na wernisażu w Brukseli. Wśród nich jest własnie plakat  Alicji Koryś.
Organizatorem konkursu była Lidia Geringer de Oedenberg, poseł do Parlamentu Europejskiego.

Prace zostaną zaprezentowane na wernisażu, który odbędzie się w Parlamencie Europejskim. Następnie wystawa odwiedzi 11 miast Dolnego Śląska i Opolszczyzny.
  Alicja Koryś przy autorskim plakacie
Galerie plakatów można obejrzeć na wrocławskim Rynku lub  stronieagata_korys_z_plakjatem_m: http://www.lgeringer.pl/nadajton.htm