Nasi studenci na podium prestiżowego konkursu

Damian Bąbka (Wydział ZiF) oraz Witold Dziub (Wydział NE) zajęli drugie miejsce w Business Case Project - konkursie organizowanym przez firmę PwC.
PwC Business Case Project to ogólnopolski projekt biznesowy będący symulacją pracy konsultantów zajmujących się doradztwem dla dużych firm i instytucji. Podczas 2 miesięcy trwania projektu, który odbywał się w czasie rzeczywistym, 30 studentów - członków grupy projektowej rozwiązywało problem biznesowy zawierający elementy optymalizacyjne, rachunkowe oraz podatkowe. Uczestnicy zespołu brali także udział w spotkaniach z managerami, konsultantami oraz w video konferencjach.

W tym roku tematyka projektu dotyczyła branży energetycznej. Finał konkursu odbył się w siedzibie firmy PwC w Warszawie 27. maja 2011 roku.