Esej na miarę Brukseli

Student Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu,Tomasz Sajewski został jednym z pięciu laureatów konkursu Fundacji Schumana na esej na temat„Europa 2030. Przyszłość Unii Europejskiej z punktu widzenia Euroobywatela”.
Autorzy najlepszych prac wezmą udział w 2-dniowym wyjeździe do Brukseli, podczas którego będą mieli okazję odwiedzić instytucje europejskie oraz wziąć udział w rozmowach okrągłego stołu z przedstawicielami Komisji Europejskiej i Parlamentu Europejskiego. Podczas ich pobytu w stolicy Belgii będą mieli szansę skonfrontować swoje poglądy na temat przyszłości UE z laureatami konkursu z czterech innych krajów należących do Unii (Hiszpanii, Włoch, Bułgarii i Szwecji).