Doktorat honorowy dla prof. Andrzeja Gospodarowicza

Senat Uniwersytetu Wileńskiego przyznał prof. zw. dr. hab Andrzejowi Gospodarowiczowi ten zaszczytny tytuł w uznaniu Jego międzynarodowej aktywności naukowej oraz wieloletniej współpracy naukowej z Wydziałem Ekonomicznym litewskiego uniwersytetu. Uroczystość odbyła się 20 września w Kościele Uniwersyteckim św. Jana w Wilnie.

zdjęcia z uroczystości na stronie Uniwersytetu w Wilnie

garbesdr-3
 garbesdr-4
 garbesdr-6
 garbesdr-7
 garbesdr-1

garbesdr-11
 aa1

Prof. Andrzej Gospodarowicz jest kierownikiem Katedry Bankowości, pełni również funkcję Prorektora ds. Nauki. Ponad trzy lata temu został wybrany  Przewodniczącym Komitetu Nauk o Finansach Polskiej Akademii Nauk.
Gazeta Bankowa umieściła Profesora Andrzeja Gospodarowicza w czołówce najczęściej cytowanych ekonomistów polskich.