Dzień Absolwenta

Udany, radosny i pełen emocji był dla absolwentów naszej uczelni dzień 11 czerwca 2011 r. Odbył się, zorganizowany już po raz drugi, Dzień Absolwenta.  Inicjatywa ta, będąca wynikiem współpracy Stowarzyszenia Absolwentów WSH, WSE, AE i UE i Biura ds.Absolwentów zgromadziła licznie przybyłych Absolwentów roczników lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych.
Dawni studenci wysłuchali relacji JM Rektora prof. Bogusława Fiedora o działaniach rozwojowych podejmowanych przez kierownictwo uczelni i jej pracowników, o sukcesach i osiągnięciach naukowo-dydaktyczno-infrastrukturalnych.
Profesor Wiesław Wątroba, pełnomocnik Rektora ds. Absolwentów mówił o projektach realizowanych przez Biuro m.in. o inicjatywie przyznawania raz do roku statuetek „Kryształowy Alumnus” , zachęcał absolwentów  do aktywnej współpracy z Biurem i Stowarzyszeniem, do podejmowania własnych inicjatyw, do wspierania uczelni w jej działaniach prorozwojowych.
Tradycją spotkań absolwentów jest fundowanie ławeczek na terenie kampusu uczelni. Podczas sobotniej uroczystości odsłonięto ławeczkę, której fundatoramii w imieniu studentów lat 1954-1958 Wydziału Ekonomiki Przedsiębiorstwa są Jan Haas i Ferdynard Terlecki.

dsc_0444

Profesor Wiesław Wątroba – pełnomocnik Rektora ds. Absolwentów, prof. Andrzej Gospodarowicz
- prorektor ds. nauki i prof. Bogusław Fiedor - rektor

dsc_0480