Absolwencie wypełnij ankietę

Drodzy tegoroczni Absolwenci,
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu rozpoczyna nowy etap systematycznego badania losów zawodowych i edukacyjnych swoich absolwentów. Badanie wynika z potrzeby stałego podnoszenia poziomu nauczania na Uniwersytecie oraz dostosowywania kierunków i programów studiów do potrzeb rynku pracy.
W związku z tym prosimy o wypełnienie załączonej ankiety. Chcemy wspólnie z Wami określić adekwatność programu kształcenia na poszczególnych wydziałach, kierunkach i specjalnościach dla pozyskania i utrzymania wymarzonego miejsca pracy oraz możliwości awansu zawodowego. Dla tych, którzy już pracują lub będą pracować w momencie badania Uniwersytet chciałby również odpowiednio modyfikować program studiów podyplomowych oraz kursów, które pomogą podnieść Wasze kwalifikacje w aktualnym miejscu pracy. Aby nasza wspólna idea została zrealizowana – zostaw nam swoje dane, z pewnością zapytamy o Twoje zdanie.
Z góry dziękujemy za współpracę.

Prof. dr hab. Bogusław Fiedor

Przewodniczący Zarządu RUSS