Nasze studentki tryumfują na Akademickich Mistrzostwach Europy

Piąta edycja Akademickich Mistrzostw Europy w tenisie stołowym była w tym roku rozgrywana na portugalskiej Maderze w dniach 19 – 24 lipca i zakończyła się dla naszego zespołu niemałym sukcesem. Drużynowo nasze studentki w składzie:  Anna Janta- Lipinska (I rok magisterskich studiów uzupełniających ZIiF), Anna Żak ( II NE), Anna Janas (III IE ) i Renata Soboń (II NE ), wywalczyły brązowy medal. Jeszcze większe sukcesy panie zanotowały w grach podwójnych - Anna Żak i Anna Janta- Lipinska zdobyły srebrny medal, a w mikście Janta-Lipińska wraz Pawłem Chmielem złoty! Studenci trenują pod opieką mgr. Tomasza Dąbrowskiego.
 Serdecznie gratulujemy sukcesów