XIV DFN na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu

Imprezy Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu w edycji stacjonarnej (WROCŁAWSKIEJ) odbywały się
w dniach 19-20 września 2011 r.

Trwa
EDYCJA ZAMIEJSCOWA - program
ZGORZELEC - 23 WRZEŚNIA,  JELENIA GÓRA  6-7 PAŹDZIERNIKA, BYSTRZYCA KŁODZKA - 7 PAŹDZIERNIKA
logo_dfn-duze

Dolnośląski Festiwal Nauki ma wiele postaci:
Edycja stacjonarna – na terenie uczelni oraz niestacjonarna – w innych miastach regionu
Park Wiedzy - impreza plenerowa, dotychczas organizowana w parku przy Teatrze Lalek
Pokazy Interaktywne – we wrocławskich szkołach podstawowych i gimnazjalnych

PROGRAM UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO WE WROCŁAWIU
  EDYCJA WROCŁAWSKA 19-20 WRZEŚNIA 2011 r.-
program

Więcej na stronie Dolnośląskiego Festiwalu Nauki pt. Zapraszamy na festiwal na UE

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z minionej - stacjonarnej - edycji XiV DFN na naszej uczelni.

Relacja z poprzedniego – XIII DFN – na naszej uczelni.

Festiwal Nauki to okazja do promocji uczelni  - głównymi gośćmi DFN jest młodzież - nasi przyszli studenci. To także możliwość zwrócenia uwagi mediów na nowe oferty dydaktyczne. Od kilku lat aktywny udział w festiwalu biorą jednostki UE - Studium Języków Obcych i Biuro Karier. Mile widziany jest udział kół naukowych.
Doświadczenia z lat poprzednich pokazują, że szczególnym zainteresowaniem wśród gości festiwalu cieszą się pokazy, laboratoria i warsztaty.