Uroczystość inauguracji roku akademickiego 2011/2012

28 września 2011 r. zainaugurowaliśmy 65 rok akademicki na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Uroczystość inauguracji uświetnił swoją obecnością prof. Marek Belka któremu Senat Uniwersytetu Ekonomicznego nadał tytuł doktora honoris causa Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Wydarzeniem tego dnia było także otwarcie Dolnośląskiego Centrum Informacji Naukowej i Ekonomicznej oraz Centrum Dokumentacji Europejskiej.
Wykład inauguracyjny JM Rektora prof. zw. dr. hab. Bogusława Fiedora
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości.

Uroczystość nadania prof. Markowi Belce tytułu doktora honoris causa Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

dhc_1  dhc_2
dhc_3
Profesor Marek Belka przedstawił wykład „Zmiany w strefie euro a przyszłe członkostwo Polski”