Informacje dla studentów niepełnosprawnych

Studenci niepełnosprawni mogą zapisać się na poniższe szkolenia, warunkiem jest wypełnienie karty zgłoszeniowej ISO (osobno dla każdego kursu) i kwestionariusza rejestracyjnego studenta (dotyczy tych, którzy zgłaszają się po raz pierwszy na kursy).

Zaplanowane następujące szkolenia:

1.    Auditor wewnętrzny Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności wg ISO 22000/HACCP,
       24-25 września 2011
2.    Auditor wewnętrzny Systemu Zarządzania Jakością w branży motoryzacyjnej wg ISO/TS 16949:2009,
       8-9 października 2011
3.     Auditor wewnętrzny Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy wg OHSAS/PN-N 18001,
       22-23 października 2011
4.   Szkolenie z zakresu narzędzi jakościowych (APQP, FMEA, PPAP, SPC, MSA),
      5-6 listopada 2011

Osoby zainteresowane kursami, którym nie pasują podane terminy mogą się również zgłaszać, w karcie zaznaczyć tylko że interesuje inny termin,  będą informowani na bieżąco o nowych terminach.
Karty zgłoszeniowe i rejestracyjne proszę przysyłać  na adres krystyna.gilga@ue.wroc.pl do Pełnomocnika Rektora ds. Osób Niepełnosprawnych.

karta zgłoszeniowa

kwestionariusz rejestracyjny