Polsko-ukraiński panel dyskusyjny

Szanowni Państwo,
zapraszamy Wszystkich Pracowników Uczelni do udziału w panelu ekonomiczno-biznesowym „Determinanty i perspektywy rozwoju polsko-ukraińskiej współpracy gospodarczej”, który jest elementem składowym  przedsięwzięcia „Pociąg do Ukrainy”, zorganizowanego z okazji XX rocznicy odzyskania niepodległości przez Ukrainę.
Panel: poprowadzi  Ryszard Petru –  Przewodniczący  Towarzystwa Ekonomistów Polskich, Główny Doradca Ekonomiczny DemosEuropa, Przewodniczący Rady Nadzorczej DI Investors.
Uczestnikami Panelu będą przedstawiciele rządu, Uczelni, Banków i innych organizacji, ze strony Ukrainy i Polski. Do uczestnictwa w Panelu zaprosiliśmy też Prezesów  kilku-dziesięciu  firm, którzy  przyjęli zaproszenie i potwierdzili swój udział.
Liczymy  na przyjęcie przez Państwo zaproszenia do uczestnictwa w  tym Panelu. W załączeniu przesyłamy szczegółowy  program.

Z poważaniem
Prof.zw. dr hab. A. Gospodarowicz                                           prof. zw.dr hab .M. W. Kopertyńska
Prorektor ds. Nauki                                                                 Dyrektor Biura Nauki
                                                                                            i Współpracy z Gospodarką

Program Panelu
Data i miejsce: 10.X.2011  - (poniedziałek) : Zakład Narodowy im. Ossolińskich, Kamienica „Pod Złotym Słońcem”, Rynek 6.
12.30- 14,30  –  Panel ekonomiczno-biznesowy„Determinanty i perspektywy rozwoju polsko-ukraińskiej współpracy gospodarczej”
Prowadzący Panel: Ryszard Petru –  Przewodniczący  Towarzystwa Ekonomistów Polskich, Główny Doradca Ekonomiczny DemosEuropa, Przewodniczący Rady Nadzorczej DI Inve-stors.
W Panelu udział wezmą:
I. Ze strony Ukrainy:
1. Ambasador Ukrainy w Warszawie - Markian Malski
2. Dyrektor Generalny Banku Centralnego Ukrainy – Igor Szumyło
3. Rektor Uniwersytetu Finansów i Handlu Międzynarodowego w Kijowie – Oleksandr
Pokreszczuk
4. Profesor Uniwersytetu Bankowego - były długoletni Rektor Uniwersytetu Bankowego przy Banku Centralnym Ukrainy – Tamara Smowżenko
5. Przewodniczący Rady Miasta Lwowa – Wasyl Pawluk
6. Szef Przemysłowo–Handlowej Izby w Doniecku – Gienadij Czirzikow