MENTORING czyli inspirujące spotkanie…

Najnowszą inicjatywą Biura Karier i Promocji Zawodowej skierowaną do studentów naszej uczelni, zainteresowanych rozwojem własnej kariery jest projekt pt. „Mentoring dla studentów”. Ideą projektu jest stworzenie Studentowi  szansy znalezienia odpowiedzi  na pytania : co pragnę osiągnąć?  jak mogę tego dokonać?
Projekt ten powstał na bazie współpracy i wymiany doświadczeń z naszymi partnerami z Niemiec oraz Wielkiej Brytanii, gdzie mentoring  jest z powodzeniem realizowaną formą wspomagania rozwoju osobistego i zawodowego.
Mimo , iż  wielu z nas uważa się za ludzi samowystarczalnych, w pełni samodzielnych, to nie potrafimy żyć bez ludzi, którzy swoją radą wskażą nam dobry kierunek.  Lubimy mieć oparcie w drugiej, mądrzejszej od nas, osobie.
Kto nie chciałby  mieć swojego mistrza?

Projekt jest realizowany jest w ramach Dolnośląskiej Sieci Biur Karier. Na stronie www.biurokarier.ue.wroc.pl znajdują się informacje dotyczące realizacji projektu oraz formularz zgłoszeniowy do pobrania.
Termin zgłoszeń upływa 31 października 2011.
Więcej  http://www.biurokarier.ue.wroc.pl/artykul/mentoring-dla-studenta/