Kuznia Kadr szkoli studentów

Zapraszamy wszystkich, chcących nabyć praktyczne umiejętności, do zapoznania się z ofertą szkoleń, które ułatwią wejście na rynek pracy. Kursy, trwające od 12 do 18 godzin, skierowane są do studentów wszystkich kierunków i lat. Poprowadzą je głównie osoby będące pracownikami dydaktycznymi Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, posiadające praktyczną wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem.

Zajęcia będą odbywać się na terenie Uczelni, raz w tygodniu, po godzinie 17.00. Spotkania trwają 3 godziny lekcyjne. Pełna oferta znajduje się na stronie www.kuznia3.ue.wroc.pl. Wierzymy, że znajdziecie coś interesującego dla siebie.

Zapisy, w formie elektronicznej trwają od 3 do 14 października. Formularze rejestracyjne dostępne na stronie projektu w sekcji „Studenci“.

Zaczynamy w połowie października!

„Szkolenia są finansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu "Kuźnia Kadr 3, czyli wzmocnienie potencjału rozwojowego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poprzez rozszerzenie oferty edukacyjnej i lepsze przygotowanie studentów, i absolwentów”.”