KN Strateg zaprasza studentów

Mamy przyjemność zaprosić na nowy proces rekrutacji w rozpoczynającym się semestrze zimowym. Koło zajmuje się zarządzaniem strategicznym oraz szeroko pojętą przedsiębiorczością. Misją koła jest rozwijanie kompetencji członków koła naukowego poprzez rozwój intelektualny i interakcję wiedzy teoretycznej z praktyką. Nasza działalność skupia się na kreowaniu możliwości do samorozwoju naszych członków poprzez realizację projektów dla przedsiębiorstw, organizowaniu szkoleń, warsztatów, konferencji, udział w konferencjach naukowych i organizowaniu spotkań z ludźmi biznesu. Członkiem koła może zostać KAŻDY kto posiada status studenta.
Wszystkich zainteresowanych rozwijaniem swoich kompetencji zawodowych zapraszamy na spotkania, które odbywają się w każdą środę o godzinie 19:00 w sali 117 bud. B

W najbliższą środę 5 października odbędzie się spotkanie organizacyjne.
www.strateg.ue.wroc.pl