Angielski w księgowości

Zapraszamy na kurs przygotowawczy do egzaminu ANGIELSKI W KSIĘGOWOŚCI (English for Accounting LCCI) na poziomie B2/C1. Kurs trwa 40 godzin (tj. 20 spotkań) i obejmuje powtórzenie materiału leksykalnego i gramatycznego oraz przećwiczenie technik egzaminacyjnych.  Kurs przeznaczony jest dla wszystkich, nie tylko studentów Uniwersytetu Ekonomicznego.
Po kursie słuchacze będą mogli przystąpić do egzaminu EFA III (poziom B2/C1). Egzamin, który  jest nowością wśród kwalifikacji językowych LCCI został stworzony w odpowiedzi na wysokie zapotrzebowanie wielu rynków na specjalistyczne umiejętności językowe z zakresu księgowości i rachunkowości.

Jest idealny dla osób, które pracują lub zamierzają podjąć pracę na stanowisku związanym z księgowością i będą musiały używać specjalistycznego słownictwa angielskiego z tej dziedziny.
 Posiadanie dyplomu EFA III zdecydowanie wyróżni  każdego pośród  wielu kandydatów na rynku pracy.
Egzamin odbędzie się w styczniu 2012 na terenie naszej uczelni.
Cena kursu: 660, -  Cena egzaminu: 315 zł