Rekrutacja do Stowarzyszenia Studenckiego WIGGOR

Jesteśmy organizacją studencką działającą przy Uniwersytecie Ekonomicznym.  Przez działalność w Wiggorze zdobywamy wiedzę i nowe umiejętności z zakresu marketingu, finansów, PR, HR, albo IT. Realizujemy także atrakcyjne projekty a nasza praca przebiega na tych samych zasadach, na jakich funkcjonują firmy i znane korporacje.

Aby do nas dołączyć wypełnij ankietę on-line na stronie www.wiggor.pl do 17 października 2011.

Proces rekrutacji składa się z trzech etapów:
-ankiety on-line
-rozmowy kwalifikacyjnej
-case study

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie www.wiggor.pl                                                                                                                                         .
Zapraszamy do aplikowania!