Wybory do RUSS - 6,8,9.11.2011

Samorząd Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu informuje, że 6,8,9.11.2011, w budynku E odbędą się wybory do najważniejszego organu uchwałodawczego Samorządu - Rady Uczelnianej Samorządu Studentów. Zostanie w nich wyłonionych 6 nowych członków RUSS z Wydziału NE (2 os. na roczną kadencję), 6 z Wydziału ZIiF (2 os. na roczną kadencję) oraz 4 z Wydziału IE (1 os. na roczną kadencję). Ponadto, studenci z Jeleniej Góry wybiorą swoich przedstawicieli do Wydziałowej Rady Samorządu Studentów.
Aplikuj już dziś składając formularz zgłoszeniowy wraz z kserokopią legitymacji studenckiej do biura RUSS (poziom -1, SIMPLEX).

Termin składania zgłoszeń i rezygnacji mija 3.11.2011r. o godzinie 12:00. Rezygnacja z kandydowania w wyborach następuje poprzez odbiór złożonego wcześniej formularza i informację mailową odnośnie rezygnacji. Dodatkowo zaznaczamy, że kandydaci mogą się promować dopiero od 24.10.2011r., a wcześniej powinni zgłosić się do Członka Zarządu ds. Wizerunku i Promocji: Mateusza Majchrzaka ( mateuszmajchrzak90@gmail.com  ) w celu uzyskania hologramów, pozwalających na legalne plakatowanie na uczelnie.

Wybory odbędą się 8-9 listopada (6 listopada - niestacjonarni). Wraz z wyborami do RUSS, przeprowadzone zostaną wybory uzupełniające do Rad Wydziału i Senatu.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie Samorządu - www.samorzad.ue.wroc.pl  .