Wykład prezesa Instytutu Energetyki Odnawialnej

Zapraszamy na wykład otwarty „Odnawialne źródła energii i perspektywy rozwoju do 2020 roku - Epoka zawirowań na przełomie dekad - czas na zmiany” prezesa Instytutu Energetyki Odnawialnej (EC BREC IEO) w Warszawie, Pana Grzegorza Wiśniewskiego, który odbędzie się 5 listopada 2011 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, sala 113 budynek Z godz. 9.15-15.30.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc warunkiem uczestnictwa jest odesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (pobierz formularz zgłoszeniowy) do dnia 4 listopada 2011 r. do godz. 15:00 na adres magdalena.ligus@ue.wroc.pl oraz otrzymanie potwierdzenia zwrotnego na podany adres e-mail. W innym przypadku organizatorzy nie gwarantują miejsca na sali.

Uczestnictwo w wykładzie jest bezpłatne.

Plan wykładu