Stypendia CFA Institute

Co to jest?
Inicjatywa wsparcia studentów, którzy zamierzają zdawać egzamin CFA poziom 1 w czerwcu 2012. Laureaci stypendium płacą tylko około 200 USD (zamiast około 1100 USD lub 1400 USD w zależności od momentu rejestracji). Jest to możliwe dzięki podpisanej umowie o partnerstwie między CFA Institute i UE Wrocław
Kto może się starać?
Studenci co najmniej 3 roku studiów I stopnia lub studiów II stopnia, którzy zamierzają się zarejestrować na poziom 1 egzaminu po raz pierwszy. Stypendium nie przysługuje osobom, które już rejestrowały się w poprzednich latach na egzamin.. Pierwszeństwo mają studenci programów Bachelor Studies in Finance oraz Master Studies in Finance.
Jak się starać?
Proszę dostarczyć (w języku angielskim):
1.    CV
2.    List motywacyjny (do 1 strony)
3.    Zaświadczenie o średniej za ostatni rok akademicki, potwierdzone w Dziekanacie lub Biurze BSF/MSF
4.    Wypełnione online, podpisane i wydrukowane Scholarship Verification Form dostępne pod:
Proszę dostarczyć w kopercie do Prof. Krzysztofa Jajugi, pokój 307 Z.
Termin: 25 listopada 2011, 14.00.

Uwaga: Laureat stypendium MUSI POJAWIĆ się na egzaminie (2 czerwca 2012).