Honorowe członkostwo BCC dla JM Rektora

Z okazji 20-lecia Business Centre Club jego prezes, Marek Goliszewski wraz z Markiem Woronem, Kanclerzem Loży Dolnośląskiej BCC wręczyli prof. Bogusławowi Fiedorowi dyplom Honorowego Członka BCC. Laudację wygłosił prof. Tadeusz Luty, Honorowy Przewodniczący KRASP, pełnomocnik prezydenta Wrocławia ds. współpracy z uczelniami.
Uroczystość miała miejsce 3 listopada 2011 r. w Oratorium Marianum Uniwersytetu Wrocławskiego.

Business Centre Club istnieje od 1991 r. Jest prestiżowym Klubem przedsiębiorców i największą w kraju organizacją indywidualnych pracodawców. Do BCC należy 2500 członków (osób i firm). Członkowie BCC, reprezentujący blisko 250 miast, skupiają się w 24 lożach regionalnych na terenie całej Polski. Do BCC należą przedstawiciele wszystkich branż, międzynarodowe korporacje, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, firmy telekomunikacyjne, najwięksi polscy producenci, uczelnie wyższe, koncerny wydawnicze i znane kancelarie prawne.
Honorowymi członkami BCC są m.in.: José Manuel Barroso, Leszek Balcerowicz, George Bush, Jerzy Buzek, Jacques Chirac, Bill Clinton, Janusz Lewandowski, Margaret Thatcher, Władysław Bartoszewski i Lech Wałęsa.

dsc_0100  dsc_0137
 dsc_0155  dsc_0159