Konferencja "Twoja Hossa"

Interesujesz się rynkami finansowymi i chcesz dowiedzieć się jak inwestować skutecznie?
Rozpoczynasz swoją przygodę z giełdą, a może jesteś już doświadczonym traderem?
Koło Naukowe Rynków Kapitałowych Hossa ProCapital ma przyjemność zaprosić na kolejną edycję Konferencji "Twoja Hossa".

Tegoroczne spotkanie swoją obecnością zaszczyci czterech znakomitych prelegentów, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem zdobyli uznanie szerokiej publiczności w kraju. Wśród nich Rafał Glinicki – zwycięzca polskiej ligi World Top Investor 2007/2008 , 8 miejsce w klasyfikacji światowej konkursu.

Tematy poruszane podczas wykładów swoją zróżnicowaną tematyką z pewnością zainteresują osoby, które inwestują na giełdzie oraz te, które dopiero zaznajamiają się z zasadami funkcjonowania rynków. Będzie to doskonała okazja do spotkania z praktykami rynku oraz zdobycia cennych wskazówek niedostępnych w książkach.

Konferencja odbędzie się 29 listopada na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu przy ulicy Komandorskiej 118/120 w auli 3P

Harmonogram:

10.00 - 11.00 - Strategie inwestowania venture capital - Piotr Pajewski (MCI Management)
11.00 - 12.00 - Analiza wykresów bez użycia narzędzi AT - Paweł Śliwa (X-Trade Brokers)
12.00 - 12.30 - przerwa
12.30 - 14.00 - Analiza fundamentalna, lekko, łatwo i skutecznie - Miłosz Papst (Crisil Global Resarch& Analytics)
14.00 - 15.30 - System, Proces decyzyjny, Samodyscyplina - Kluczowe narzędzia tradera – Rafał Glinicki (Europartner sp. z o.o.)

Wstęp na konferencję jest bezpłatny, a ponadto studenci UE otrzymają zwolnienia rektorskie z zajęć.

Gorąco zapraszamy!