Sukces naszych studentek

W dniach 16-18 listopada 2011 r. w Sopocie odbył się IX Ogólnopolski Konkurs Amatorów Rachunkowości "Uczelniada 2011” zorganizowany przez Koło Naukowe Rachunkowości AUDYTOR, działające na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Udział w konkursie wymagał wykazania się szeroką wiedzą z zakresu rachunkowości finansowej, rachunkowości zarządczej, podatków oraz praktycznego zastosowania metod i technik wykorzystywanych podczas badania sprawozdań finansowych.

Drużyna Koła Naukowego Audytor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu w składzie: Emilia Serwicka, Paulina Rząsa, Lidia Sobańska zajęła 1. miejsce. Opiekunem KN Audytor oraz drużyny jest Pani dr hab. Mirosława Kwiecień, prof UE.

Sukces osiągnęła również drużyna z KNRZ Controller zajmując 3. miejsce. Skład drużyny: Mariola Kotłowska, Marta Kalisz, Joanna Murzyńska. Opiekunem KNRZ Controller oraz drużyny jest Pan dr hab. Bartłomiej Nita, prof. UE.