Twoje Prawa w Pracy

Koniec z wykorzystywaniem! Koniec z nadużywaniem swojej pozycji przez pracodawców! Już 30 listopada 2011r. dzięki Niezależnemu Zrzeszeniu Studentów będziesz miał możliwość dowiedzieć się jakie są Twoje Prawa  w Pracy. Nie będziesz musiał wertować kodeksów, ani wczytywać się w artykuły- wszystkie najnowsze zasady z dziedziny zatrudnienia zostaną przedstawione na prelekcji prowadzonej przez przedstawicieli Poradni Prawnej Uniwersytetu Wrocławskiego. Prezentacja będzie obejmowała wszystkie zagadnienia, które powinieneś znać, aby zadbać o siebie i swoją posadę. Dowiesz się, który rodzaj umowy jest dla ciebie najbardziej korzystny, jakie prawa i obowiązki ma wobec ciebie pracodawca, czym grozi niewywiązanie się z umowy oraz wiele innych ważnych informacji. Przychodząc na szkolenie zrobisz krok w stronę kreowania swojej przyszłości i kształtowania pozycji zawodowej. Wszyscy uczestnicy otrzymają zwolnienia rektorskie. Nie bądź naiwny, zabezpiecz się!

Środa, 30.11.2011
Godz. 16:00- 18:00