III Konferencja Naukowo-Techniczna z cyklu Nauka-Praktyce

Koło Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Spożywczego NOT Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu,  Dolnośląski Oddział Wojewódzki Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Spożywczego oraz Wrocławska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo- Technicznych NOT
zapraszają na III Konferencję Naukowo-Techniczną z cyklu Nauka-Praktyce  pt. JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTÓW ŻYWNOŚCIOWYCH, która odbędzie się 06.12.2011 r.  od godz. 9.00 - 12.15 w sali 104 budynku Naczelnej Organizacji Technicznej, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 74.
Zobacz plakat