Nagroda dla magistrantów

Nasi absolwenci wyróżnieni

W dniu 14 grudnia 2011 roku  w trakcie uroczystego posiedzenia Zarządu Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego (Oddział we Wrocławiu) ogłoszono wyniki konkursu im. Wincentego Stysia na najlepszą pracę magisterską z dziedziny ekonomii. Jury wyróżniło dwoje naszych absolwentów.
•    Marta Uchmanowicz za pracę magisterską pt. „Efekty funkcjonowania Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Invest-Park” zdobyła II miejsce.
•    Piotr Panek za pracę magisterską  pt. „Międzynarodowa emigracja zarobkowa na przykładzie studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu” zdobył wyróżnienie.
Obie prace zostały napisane pod opieką naukową dr hab. Bogusławy Drelich-Skulskiej, prof. UE.