Uczelnia sprzeda auto osobowe

UNIWERSYTET EKONOMICZNY we WROCŁAWIU
                                        53-345 Wrocław , ul. Komandorska 118/120

ogłasza ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż samochodu osobowego
                                     Audi A6 2,0i, nr rej. DW 7483G, rok produkcji 2003.

Cena wywoławcza:                                15.000,00 zł.
   Wysokość postąpienia                                100,00 zł.

Warunki przystąpienia do przetargu:
1.    wpłata wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej w terminie do dnia  12.01.2012 r.
       w godz.:10:00 - 11:00 gotówką w kasie Uczelni.

2.   uczestnicy przystępujący do licytacji zobowiązani są przedłożyć Komisji dokumenty
       stwierdzające tożsamość i dowód wpłaty wadium. Przedstawiciele osób prawnych
        przystępujących do przetargu zobowiązani są posiadać dokumenty tożsamości oraz
        upoważnienia do reprezentowania tej osoby prawnej w przetargu.

Wadium podlega zwrotowi bezpośrednio od dnia odwołania, zamknięcia, unieważnienia lub zakończenia przetargu wynikiem negatywnym. Wadium wpłacone przez uczestnika przetargu, który przetarg wygrał, zalicza się na poczet ceny. Wadium ulega przepadkowi w razie uchylenia się od wpłaty wylicytowanej kwoty przez uczestnika, który przetarg wygrał. Wadium przepada na  rzecz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, jeżeli żaden uczestnik w licytacji nie zaoferuje ceny nabycia równej cenie wywoławczej, powiększonej o co najmniej jedno postąpienie.

Przetarg odbędzie się  12.01.2012 r. o godz. 11:30 w Dziale Technicznym Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu ul. Kamienna 59 pok. 1

Nabywca zobowiązany jest zapłacić cenę uzyskaną w wyniku przetargu najpóźniej do dnia 20.01.2012 r.

Dodatkowe  informacje  można  uzyskać  w  siedzibie  Uniwersytetu  Ekonomicznego
we Wrocławiu,  53-345 Wrocław, ul. Komandorska   118/120   bud.  A1 pok. nr   26
tel. 071 36 80 491.

Samochód  można  oglądać  na  terenie  bazy transportu  Uniwersytetu   Ekonomicznego   we Wrocławiu, ul. Kamienna 59 w godz. 9:00 –14:00    po uprzednim uzgodnieniu  terminu pod nr tel.   071 36 80 167.

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu  zastrzega sobie prawo odstąpienia od przetargu
lub jego unieważnienia bez podania  przyczyn oraz  przerwania przetargu na każdym etapie.