Bezpłatne kursy językowe dla studentów niepełnosprawnych

Stowarzyszenie „Twoje Nowe Możliwości” oraz Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu zapraszają niepełnosprawnych studentów na bezpłatne, indywidualne kursy językowe. Jest to kolejna szansa dla studentów niepełnosprawnych, aby podwyższyć swoje kompetencje językowe. Warunkiem uczestnictwa w projekcie jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności oraz wypełnienie i odesłanie aplikacji zawartej w załączniku.
Szczegółowe informacje na stronie internetowej projektu (www.jezyki.tnm.org.pl). Tegoroczna edycja różni się nieco od edycji poprzednich, dlatego też przed rejestracją należy zapoznać się z regulaminem (na stronie www).  Na wszelkie pytania dotyczące projektu odpowie p. Natalia Noczeń (606-890-951, e-mail: n.noczen@tnm.org.pl). Liczba miejsc ograniczona.

Karta zgłoszeniowa